Solidne wykształcenie prawnicze i prawo niemieckie

W ramach mojej kancelarii prowadzę zarówno obsługę klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych – przedsiębiorców, spółek, stowarzyszeń, fundacji i innych jednostek.

Ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz odbyłam aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi. Jestem również absolwentką Szkoły Prawa Niemieckiego prowadzonej przez Uniwersytet w Münster w Niemczech. Doświadczenie zawodowe zdobywałam od 2013 r. Pracowałam zarówno z radcami prawnymi, jak i adwokatami, co pozwoliło mi zdobyć doświadczenie i szczególną specjalizację w kilku, najbardziej interesujących mnie dziedzinach prawa. Egzamin zawodowy zdałam w marcu 2019 r. i od tego czasu dynamicznie rozwijam zakres świadczonych usług prawniczych i doradczych.

Specjalizacja – prawo biznesu

Jestem specjalistką od szeroko rozumianego prawa biznesu. Posiadam doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców, w tym przykładowo deweloperów oraz wypożyczalni pojazdów zastępczych, dzięki którym miałam okazję prowadzić wiele trudnych i skomplikowanych spraw z zakresu prawa gospodarczego i cywilnego. Oferuję kompleksową pomoc prawną w prowadzeniu Twojego biznesu, taką jak:

  • dobór właściwej formy prawnej dla prowadzonej działalności gospodarczej,
  • sporządzanie wzorów umów,
  • negocjacje z kontrahentami i analiza umów,
  • rejestracja i ochrona logo firmy,
  • windykacja należności,
  • doradztwo w sprawach pracowniczych,
  • reprezentacja przed sądami, instytucjami i organami państwowymi
  • compliance w działalności e-commerce.

Pomoc klientom indywidualnym

Posiadam również doświadczenie w sprawach osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Pomagam pracownikom w sporach z pracodawcami oraz ZUS. Bronię również ofiary dyskryminacji i pomówień.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie za prowadzenie sprawy jest ustalane indywidualnie i zależy od zakresu oraz rodzaju świadczonych usług. Uzyskanie wstępnej porady prawnej kosztuje zwykle ok. 150 zł i nie zobowiązuje do zlecenia dalszego prowadzenia sprawy.